Obec Kyjovice
Obec Kyjovice

Zastupitelstvo obce

Členové:

Starosta:  Ing. Ctibor Vajda

e-mail: starosta@kyjovice.cz

 

Místostarosta: Roman Vavrečka

e-mail: mistostarosta@kyjovice.cz

 

Zastupitelé:

  • Josef Holaň

  • Lubomír Krayzel

  • Václav Pětník

  • Ing. Petr Pchálek

  • Ing. Martin Hrbáč

  • Ing. Jan Halíř

  • Bc. Vladimíra Galejová


Usnesení a zápisy

  • Usnesení z 11. zasedání ZO                   ze dne 01.06.2020  zde ke stažení
  • Zápis z 10.zasedání ZO                          ze dne 02.03.2020  zde ke stažení
  • Usnesení z 10. zasedání ZO                   ze dne 02.03.2020  zde ke stažení
  • Zápis z 9.zasedání ZO                           ze dne 09.12.2019  zde ke stažení
  • Usnesení z 9. zasedání ZO                    ze dne 09.12.2019  zde ke stažení
  • Zápis z 8. zasedání ZO                          ze dne 30.09.2019  zde ke stažení
  • Usnesení z 8. zasedání ZO                    ze dne 30.09.2019  zde ke stažení
  • Zápis ze 7. zasedání ZO                        ze dne 04.09.2019  zde ke stažení
  • Usnesení ze 7.zasedání ZO                   ze dne 04.09.2019  zde ke stažení
  • Zápis z 6. zasedání ZO                          ze dne 21.06.2019  zde ke stažení
  • Usnesení z 6 . zasedání ZO                   ze dne 21.06.2019  zde ke stažení
  • Zápis z 5. zasedání ZO                          ze dne 26.03.2019  zde ke stažení
  • Usnesení z 5. zasedání ZO                    ze dne 26.03.2019  zde ke stažení
  • Zápis z 4. zasedání ZO                          ze dne 28.01.2019  zde ke stažení
  • Usnesení z 4. zasedání ZO                    ze dne 28.01.2019  zde ke stažení
  • Zápis z 3. zasedání ZO                          ze dne 17.12.2018  zde ke stažení
  • Usnesení z 3. zasedání ZO                    ze dne 17.12.2018  zde ke stažení
  • Zápis z 2. zasedání ZO                          ze dne 12.11.2018  zde ke stažení
  • Usnesení z 2. zasedání ZO                    ze dne 12.11.2018  zde ke stažení
  • Zápis z 1.(ustavujícího) zasedání ZO       ze dne 31.10.2018  zde ke stažení
  • Usnesení z 1.(ustavujícího) zasedání ZO ze dne 31.10.2018  zde ke stažení

 

 


Složení výborů a komisí obce

Finanční výbor
  • předseda: Josef Holaň
  • členové: Mgr. Lukáš Richter, Miroslav Žák, Lubomír Krayzel, RomanVaněk ml.

Kontrolní výbor
  • předseda: Ing. Petr Pchálek
  • členové:  Jan Kolouch, Daniel Krayzel

Přestupková komise
  • předseda: JUDr. Petr Stanovský
  • tajemnice: Ilona Vajdová
  • členové: Mgr. Lukáš Richter, Stanislav Rittmann,Stanislav Havrlant, Jan Kolouch

Kulturní a sportovní komise
  • předseda: Václav Pětník

členové: Mgr. Blanka Drozdková, Mgr. Jaromír Drozdek, Ing. Štěpán Kučera, Roman Vaněk ml., Jan Kolouch, Václav Dragoun, Roman Vavrečka,  Lukáš Kudela, Jan Moravec, Bc. Vladimíra Galejová, Ing. Martin Hrbáč, Ing. Jan Halíř


Komise pro řízení krizových situací
  • předseda: Roman Vavrečka
  • členové: Lubomír Krayzel, Matěj Vysoudil, Václav Pětník

     

Jsme členy

Publicita

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3
1
4

Mobilní aplikace

v obraze

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Počasí

dnes, neděle 27. 9. 2020
déšť 9 °C 6 °C